Referanslar


  Kamu Referansları

  İller Bankası


  Çatalan (Adana) Beldesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 644 hektar
  Pekmezli (Şanlıurfa) Beldesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 1342 hektar
  Karacasu (K.maraş) Beldesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 2800 hektar
  İslahiye (Gaziantep ) İlçesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 3430 hektar
  Yenice (Mersin) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 1600 hektar
  Çiğdemli (Yozgat) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 1760 hektar
  Narlıkuyu (Mersin) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita Üretimi İşi 1857 hektar
  Isparta İli Keçiborlu İlçesi Güneykent Belediyesi ve Kılıç Belediyesi 1000 hektar
  Kemah(Erzincan) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita yapımı 1476 ha
  BüyükBeşkavak (Konya) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita yapımı 264 ha
  Gürpınar (Trabzon) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita yapımı 194 ha
  Kurtpınar (Adana) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita yapımı 875 ha


  Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü


  Çameli (Denizli) 3.Grup Sayısal Kadastral H.Y.İşi
  Ermenek (Karaman) 4.Grup Sayısal Kadastral H.Y.İşi
  İvrindi (Balıkesir) 16.Grup Sayısal Kadastral H.Y.İşi
  İnebolu (Kastamonu) 13. Grup Sayısal Kadastral H.Y.İşi
  TKGM Ankara-Polatlı 22/a Kadastro Modenizasyonu TAPU VE KADASTRO MODERNİZASYON PROJESİ (TKMP) Ankara Bölge Müdürlüğü Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a) ile Pafta ve Teknik Arşiv Verilerinin Bilgisayar Ortamına Aktarılması İşi
  TKGM Kırıkkale ili 2B 6. grup Sayısal Kadastral harita yapım işleri
  TKGM Kırıkkale ili 2B 9. grup Sayısal Kadastral harita yapım işleri
  TKMP Kayseri XI. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki (11-6) ihale paket ve (KYS-TMZ)(Kayseri - Tomarza) sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”
  TKMP Antalya VI. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki (6-8) ihale paket ve (ISP-SKC) (Isparta - Şarkikaraağaç) sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”
  TKMP Samsun X. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki (10-13) ihale paket ve (SMS-BFR II) sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”
  TKMP Antalya Tapu Ve Kadastro 6. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki 6-13 ihale paket ve ISP-SNR sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”
  TKMP Antalya Tapu Ve Kadastro 6. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki 6-15 ihale paket ve ISP-MRK sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”
  TKMP Bursa Tapu Ve Kadastro 9. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki 4-17 ihale paket ve BLK-BRH sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”


  DSİ Genel Müdürlüğü


  - Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Pazarcık Belediyesi Kısık Barajı AKS yeri ve Rezervuar Alanı ile Regülatör yeri Halihazır Harita Yapımı.
  - Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Hasan Ali Barajı Aks Yeri ve Rezervuar Alanı Halihazır Harita Yapımı.
  - Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Seve Barajı Rezervuarı Kamulaştırma Planları Yapımı ( Toplu Kam. 500 ha - Şeritvari 10 km. )
  - Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Adıyaman - Büyükçay ve Sırımtaş Barajı AKS yeri ve Rezervuar Alanı ile Regülatör yeri Halihazır Harita Hapımı.
  - Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Göksun İlçesi Adatepe Barajı Kamulaştırma Haritaları Yapımı (Toplu kam.500 ha. Şeritvari 45 km )
  - DSİ VI. Bölge Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü DSİ Genel Müdürlüğünün kullanımında bulunan taşınmazlarla ilğili kamulaştırma haritalarının zemine uyumunun kontrolü,sınır tespitleri ve halihazır haritalarının tanzimi işi.
  - Adana DSİ VI.Bölge Müdürlüğü ASO 7YP. 2.kısım inşaatı Arazi Toplulaştırma ve arazi geliştirme projesi.
  - Ankara DSİ V. Bölge Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü Çorum/Koçhisar Barajı Kamulaştırma Planları yapımı işi.
  - Ankara DSİ V. Bölge Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü Koyunbaba Barajı Kamulaştırma Planları yapımı işi. 525 ha

  Diğer Resmi Kurumlar

  - Tedaş A.Ş.: Mersin İli Atakent-Erdemir-Susanoğlu arası 55 km'lik. ENH. Kamulaştırma Haritası ve Some noktalarının arazide ölçümü.
  - Adana İl Özel İdare: Adana İlindeki 384 Köy ve 510 Mezra Olmak Üzere 894 Meskun Alanın Köy Yerleşik Alanlarının Tespiti
  - Adana Tarım İl Müdürlüğü: Adana İli Ceyhan, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Seyhan ve Yüreğir İlçelerinde 96 Köyde 13331 hektar yüzölçümlü Mera parsellerinin aplikasyonu ve Sınırlandırma Çalışmaları.
  - Van Tarım İl Müdürlüğü: Merkez Alaköy, Aktaş, Çalımlı, Karagündüz, Baklatepe, Arıtoprak, Özalp İlçesine Bağlı Cumhuriyet ve Kargalı Mahalleleri ile Boyaldı, Savatlı, Sugeçer, ve Altınboğa, Köylerine ait Mera Alanları Aplikasyon ve Harita Yapımı İşi.
  - Bitlis Tarım İl Müdürlüğü: Bitlis İli Adilcevaz İlçesi Merkez Mahalleri ile Akçıra, Kavuştuk, Yarımada ve Göldüzü Köylerine ait Mera Aplikasyon ve Harita Yapım İşi.
  - Adana Valiliği: Adana - Pozantı I'nci Kısım Aşçıbekirli ve Dağdibi Köylerinin Halihazır Harita Yapımı İşi.
  - Kadirli Belediyesi: Kadirli Cengiz Topel Mah. 11. Bölge İmar Kanunun18. Madde İmar Uygulaması Yapımı İşi. (107.87 ha)
  - Seyhan Belediyesi: Adana İli Seyhan İlçe Belediyesi 71. Nolu Bölge Döşemebağlar Mah. 18. Madde İmar Uygulaması
  - Denizli İl Özel İdaresi: Denizli - Baklan Ovası 6. Kısım Arazi Toplulaştnma Hizmet Alım İşi. Çal İlçesi Denizler Kasabası, Baklan İlçesi Merkez, Dağal, Boğaziçi, Konak; Çataloba Köyleri (5000 ha)

  Kurumsal Şirketler

  - Aksu İnşaat Ltd. Şti. : Kırşehir Karaova Sulama ve Dere Islahı Tesisleri Kamulaştırma Haritaları Yapımı.
  - Aksu İnşaat Ltd. Şti. : Cevdetiye Sağ ve Sol Sahil Pompaj Sulaması 1. Kısım İnşaatı Hediören + Osmaniye Sulama Projesi + Değirmendere Abidiye + Malaz Sulama Projesi Kamulaştırma Haritaları Yapımı İşi.
  - Ali Osman Özmen İnş. Taah. Tic. A.Ş. : Genel Kurmay Başkanlığı Özel Kuvvetler Komutanlığının Yeniden Yapılandırılması ve Modernizasyonu inşaatının 1995 - 2003 yılları arasında yapılan kazı ve dolgu hesaplarının yapılması, Yollara ait asbuilt ve revize projelerinin Karayolları standardında hazırlanması ve Hesaplarının yapılması işi.
  - Bereket Enerji A.Ş. : MENTAŞ HES Adana İli Aladağ İlçeleri sınırları içerisinde, Seyhan Nehri üzerinde Halihazır Harita Yapımı.
  - Özsoy Mühendislik A.Ş. : Ceyhan Özmaya Fabrikasına 9 km'lik doğalgaz boru hattı Kamulaştırma Planı, Halihazır Harita Yapımı İşi.
  - Kangal Elektrik Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş. (Güriş + Ecetur Ortaklığı): Kangal Rüzgar Enerji Santrali (RES) 1/1000 ölçekli Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi.(4100 hektar)
  - Kıvanç Enerji: Zafer HES Projesi Sayısal Halihazır Harita yapım işi.
  - SAR Proje & İMTA İnşaat ltd.Şti. & NET Proje: Ankara İl Özel İdaresi Alt Yapı İdaresi Daire Başkanlığı Ankara Polatlı BEŞKÖPRÜ 2.KISIM AT. TİGH. (Toplulaştırma)
  - HİDROMARK Mühendislik Müşavirlik A.Ş.: Kırklareli- Lüleburgaz Ahmetbey Göleti (Revize) Planlama ve Proje Yapımı ( Lüleburgaz İçmesuyu) Harita Mühendislik Hizmetleri
  - HİDROMARK Mühendislik Müşavirlik A.Ş.: Amasya 2. Grup Gölet Ve Sulamaları Planlama Raporu Mühendislik Hizmetleri Ve Proje Yapımı
  - HİDROMARK Mühendislik Müşavirlik A.Ş.: Isparta İli Gölet ve Sulamaları Planlama Raporu ve Proje Yapımı 5. Kısım
  - Genel İnşaat Ltd. Şti.: DSİ VI. Bölge Müdürlüğü Emlak Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ASO 4 Merhale 7YP-2 Sulama sahası Toplulaştırma ve Tarla içi geliştirme hizmetleri işi.
  - Ak-yal İnşaat Ltd. Şti.: DSİ VI. Bölge Müdürlüğü Emlak Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ASO 4 Merhale 8YP-1 Sulama sahası Toplulaştırma ve Tarla içi geliştirme hizmetleri işi (2.Ünite).

  Devam Eden Projelerimiz


  İnelsan İnş.Elek.San. ve Tic. Ltd. Şti. ve Abdurrahim Temiz İş Ortaklığı: Çankırı Kızılırmak Hamzalı Sulaması İnşaatı Toplulaştırma Hizmetleri (9551 hektar)
  TKMP Kasatamonu Tapu Ve Kadastro 19. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki 19-9 ihale paket ve KST-MRK III sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”
  Ortek İnşaat Ltd. Şti.: Sinop Saraydüzü Sulaması İnşaatı Toplulaştırma Hizmetleri (3500 hektar)
  Yağmurcan İnşaat Ltd. Şti.: Tokat Alpu Barajı Sulaması İnşaatı Toplulaştırma Hizmetleri (10000 hektar)
  Age İnşaat ve Ticaret A.Ş. - Abdurrahim Temiz İş Ortaklığı: Adana İmamoğlu Sulaması 2.Kısım İnşaatı Toplulaştırma Hizmetleri (36000 hektar)

Yükleniyor...
Ankara Şubemiz Açıldı - Açılış Resimleri
Şirketimizin Ankara şubesi 05.02.2011 tarihinde yapılan açılış töreni ile faaliyete başlamıştır....
Cemilbey-Ortaköy İl Yolu Çalışmalarımız
Yüklemimiz altında bulunan “Cemilbey-Ortaköy il yolu Harita Mühendislik Hizmetleri Yersel Yöntemle...
Sitemizi Beğendiniz mi?
Mükemmel
Süper
Güzel
İyi
Normal