İller Bankası

- Çatalan (Adana) Beldesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 644 hektar

- Pekmezli (Şanlıurfa) Beldesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 1342 hektar

- Karacasu (K.maraş) Beldesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 2800 hektar

- İslahiye (Gaziantep) İlçesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 3430 hektar

- Yenice (Mersin) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 1600 hektar

- Çiğdemli (Yozgat) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi 1760 hektar

- Narlıkuyu (Mersin) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita Üretimi İşi 1857 hektar

- Isparta İli Keçiborlu İlçesi Güneykent Belediyesi ve Kılıç Belediyesi 1000 hektar

- Kemah(Erzincan) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita yapımı 1476 ha

- BüyükBeşkavak (Konya) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita yapımı 264 ha

- Gürpınar (Trabzon) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita yapımı 194 ha

- Kurtpınar (Adana) Belediyesi Sayısal Halihazır Harita yapımı 875 ha

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

- Çameli (Denizli) 3.Grup Sayısal Kadastral H.Y.İşi

- Ermenek (Karaman) 4.Grup Sayısal Kadastral H.Y.İşi

- İvrindi (Balıkesir) 16.Grup Sayısal Kadastral H.Y.İşi

- İnebolu (Kastamonu) 13. Grup Sayısal Kadastral H.Y.İşi

- TKGM Ankara-Polatlı 22/a Kadastro Modenizasyonu TAPU VE KADASTRO MODERNİZASYON PROJESİ (TKMP) Ankara Bölge Müdürlüğü Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a) ile Pafta ve Teknik Arşiv Verilerinin Bilgisayar Ortamına Aktarılması İşi

- TKGM Kırıkkale ili 2B 6. grup Sayısal Kadastral harita yapım işleri

- TKGM Kırıkkale ili 2B 9. grup Sayısal Kadastral harita yapım işleri

- TKMP Kayseri XI. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki (11-6) ihale paket ve (KYS-TMZ)(Kayseri - Tomarza) sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”

- TKMP Antalya VI. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki (6-8) ihale paket ve (ISP-SKC) (Isparta - Şarkikaraağaç) sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”

- TKMP Samsun X. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki (10-13) ihale paket ve (SMS-BFR II) sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”

- TKMP Antalya Tapu Ve Kadastro 6. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki 6-13 ihale paket ve ISP-SNR sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”

- TKMP Antalya Tapu Ve Kadastro 6. Bölge Müdürlüğü yetki sahasındaki 6-15 ihale paket ve ISP-MRK sözleşme referans numaralı “Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi (3402 S.K./22-a Uygulaması) İşi”

 

DSİ Genel Müdürlüğü

- Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Pazarcık Belediyesi Kısık Barajı AKS yeri ve Rezervuar Alanı ile Regülatör yeri Halihazır Harita Yapımı.

- Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Hasan Ali Barajı Aks Yeri ve Rezervuar Alanı Halihazır Harita Yapımı.

- Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Seve Barajı Rezervuarı Kamulaştırma Planları Yapımı ( Toplu Kam. 500 ha - Şeritvari 10 km. )

- Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Adıyaman - Büyükçay ve Sırımtaş Barajı AKS yeri ve Rezervuar Alanı ile Regülatör yeri Halihazır Harita Hapımı.

- Kahramanmaraş XX. Bölge Müdürlüğü Göksun İlçesi Adatepe Barajı Kamulaştırma Haritaları Yapımı (Toplu kam.500 ha. Şeritvari 45 km )

- DSİ VI. Bölge Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü DSİ Genel Müdürlüğünün kullanımında bulunan taşınmazlarla ilğili kamulaştırma haritalarının zemine uyumunun kontrolü,sınır tespitleri ve halihazır haritalarının tanzimi işi.

- Adana DSİ VI.Bölge Müdürlüğü ASO 7YP. 2.kısım inşaatı Arazi Toplulaştırma ve arazi geliştirme projesi.

- Ankara DSİ V. Bölge Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü Çorum/Koçhisar Barajı Kamulaştırma Planları yapımı işi.

- Ankara DSİ V. Bölge Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü Koyunbaba Barajı Kamulaştırma Planları yapımı işi. 525 ha

 

Diğer Resmi Kurumlar

- Tedaş A.Ş.: Mersin İli Atakent-Erdemir-Susanoğlu arası 55 km'lik. ENH. Kamulaştırma Haritası ve Some noktalarının arazide ölçümü.

- Adana İl Özel İdare: Adana İlindeki 384 Köy ve 510 Mezra Olmak Üzere 894 Meskun Alanın Köy Yerleşik Alanlarının Tespiti

- Adana Tarım İl Müdürlüğü: Adana İli Ceyhan, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Seyhan ve Yüreğir İlçelerinde 96 Köyde 13331 hektar yüzölçümlü Mera parsellerinin aplikasyonu ve Sınırlandırma Çalışmaları.

- Van Tarım İl Müdürlüğü: Merkez Alaköy, Aktaş, Çalımlı, Karagündüz, Baklatepe, Arıtoprak, Özalp İlçesine Bağlı Cumhuriyet ve Kargalı Mahalleleri ile Boyaldı, Savatlı, Sugeçer, ve Altınboğa, Köylerine ait Mera Alanları Aplikasyon ve Harita Yapımı İşi.

- Bitlis Tarım İl Müdürlüğü: Bitlis İli Adilcevaz İlçesi Merkez Mahalleri ile Akçıra, Kavuştuk, Yarımada ve Göldüzü Köylerine ait Mera Aplikasyon ve Harita Yapım İşi.

- Adana Valiliği: Adana - Pozantı I'nci Kısım Aşçıbekirli ve Dağdibi Köylerinin Halihazır Harita Yapımı İşi.

- Kadirli Belediyesi: Kadirli Cengiz Topel Mah. 11. Bölge İmar Kanunun18. Madde İmar Uygulaması Yapımı İşi. (107.87 ha)

- Seyhan Belediyesi: Adana İli Seyhan İlçe Belediyesi 71. Nolu Bölge Döşemebağlar Mah. 18. Madde İmar Uygulaması

- Denizli İl Özel İdaresi: Denizli - Baklan Ovası 6. Kısım Arazi Toplulaştnma Hizmet Alım İşi. Çal İlçesi Denizler Kasabası, Baklan İlçesi Merkez, Dağal, Boğaziçi, Konak; Çataloba Köyleri (5000 ha)

 

Kurumsal Şirketler

- Aksu İnşaat Ltd. Şti.: Kırşehir Karaova Sulama ve Dere Islahı Tesisleri Kamulaştırma Haritaları Yapımı.

- Aksu İnşaat Ltd. Şti.: Cevdetiye Sağ ve Sol Sahil Pompaj Sulaması 1. Kısım İnşaatı Hediören + Osmaniye Sulama Projesi + Değirmendere Abidiye + Malaz Sulama Projesi Kamulaştırma Haritaları Yapımı İşi.

- Ali Osman Özmen İnş. Taah. Tic. A.Ş.: Genel Kurmay Başkanlığı Özel Kuvvetler Komutanlığının Yeniden Yapılandırılması ve Modernizasyonu inşaatının 1995 - 2003 yılları arasında yapılan kazı ve dolgu hesaplarının yapılması, Yollara ait asbuilt ve revize projelerinin Karayolları standardında hazırlanması ve Hesaplarının yapılması işi.

- Bereket Enerji A.Ş. : MENTAŞ HES Adana İli Aladağ İlçeleri sınırları içerisinde, Seyhan Nehri üzerinde Halihazır Harita Yapımı.

- Özsoy Mühendislik A.Ş.: Ceyhan Özmaya Fabrikasına 9 km'lik doğalgaz boru hattı Kamulaştırma Planı, Halihazır Harita Yapımı İşi.

- Kangal Elektrik Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş. (Güriş + Ecetur Ortaklığı): Kangal Rüzgar Enerji Santrali (RES) 1/1000 ölçekli Sayısal Halihazır Harita Yapım İşi.(4100 hektar)

- Kıvanç Enerji: Zafer HES Projesi Sayısal Halihazır Harita yapım işi.

- SAR Proje & İMTA İnşaat ltd.Şti. & NET Proje: Ankara İl Özel İdaresi Alt Yapı İdaresi Daire Başkanlığı Ankara Polatlı BEŞKÖPRÜ 2.KISIM AT. TİGH. (Toplulaştırma)

- HİDROMARK Mühendislik Müşavirlik A.Ş.: Kırklareli- Lüleburgaz Ahmetbey Göleti (Revize) Planlama ve Proje Yapımı ( Lüleburgaz İçmesuyu) Harita Mühendislik Hizmetleri

- HİDROMARK Mühendislik Müşavirlik A.Ş.: Amasya 2. Grup Gölet Ve Sulamaları Planlama Raporu Mühendislik Hizmetleri Ve Proje Yapımı

- HİDROMARK Mühendislik Müşavirlik A.Ş.: Isparta İli Gölet ve Sulamaları Planlama Raporu ve Proje Yapımı 5. Kısım

- Genel İnşaat Ltd. Şti.: DSİ VI. Bölge Müdürlüğü Emlak Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ASO 4 Merhale 7YP-2 Sulama sahası Toplulaştırma ve Tarla içi geliştirme hizmetleri işi.

- Ak-yal İnşaat Ltd. Şti.: DSİ VI. Bölge Müdürlüğü Emlak Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ASO 4 Merhale 8YP-1 Sulama sahası Toplulaştırma ve Tarla içi geliştirme hizmetleri işi (2.Ünite).

 

Devam Eden Projelerimiz

- İnelsan İnş.Elek.San. ve Tic. Ltd. Şti. ve Abdurrahim Temiz İş Ortaklığı: Çankırı Kızılırmak Hamzalı Sulaması İnşaatı Toplulaştırma Hizmetleri (9551 hektar)

 

Merkez Adresi: Cemalpaşa Mah. Toros Cad. Fuar Apt. A Blok Kat:1 D.No:4 PK: 01120 - Seyhan / ADANA

Tel: (0322) 457 00 56 - FAX: (0322) 457 00 39

 

E-Posta: gul@gulmuhendislik.com

 

Koordinatlar:

Utm / Ups Datum WGS84

36 S 707541.94  D

4097678.42  K

 

Cografi:

35°19'56.83" D

37° 0'8.53" K

Şube Adresi: Çetin Emeç Bulvarı, 1065 Cad. (Eski 2. Cad.)

Kardelen Apt. No: 23/7 PK: 06460 Aşağıöveçler Çankaya/ANKARA

Tel: (0312) 473 01 09 - FAX: (0312) 473 01 99

 

E-Posta: agul@gulmuhendislik.com

 

Koordinatlar:

Utm / Ups Datum WGS84

36 S 484908.19 d D

4415733.42 K

 

Cografi:

32°49'24.52"D

39°53'29.52"K